Kurumsal Bilgiler

Hakkımızda

Efatech sahip olduğu mühendislik bilgisi ve deneyim ile tekstil otomasyon sistemlerinin getirdiği avantajları proje, eğitim, bakım ve servis hizmetlerini en uygun biçimde sektörün hizmetine sunmaktadır. Deneyimi sayesinde sekörün inceliklerini, gereklerini ve ihtiyaçlarını bilerek, uzman kadrosu, verimli iş planlama yapısı ve AR-GE’ye dayalı projeleri ile sektörel ihtiyaçları karşılayacak en doğru çözümleri üretmektedir.

Efatech müşteri memnuniyeti, profesyonel teknik destek, güvenli hizmet anlayışı ile tekstil otomasyon sisteminde müşterilerinin tam memnuniyetini sağlamak için 2014 yılından beri ilk günkü heyecan ve istekle çalışmaktadır. Tekstil otomasyon sistemlerinde hız, hassasiyet, kolay kullanım, esnek yapı, değiştirebilirlik, sağlamlık gibi parametreleri maksimum düzeye çıkarmaktadırlar.

Misyon & Vizyon

Profesyonel kadrosu ile sürekli artan bilgi birikimini sistem çözümlerinde müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Yüksek kalite anlayışı ile en iyi müşteri memnuniyetini sağlamak için çözümler sunmayı vizyon edinmiştir.