Search

GENEL ÖZELLİKLER

TraceTECH

RAPORLAMA

Her personelin ve bütün üretimin performans bilgilerini kolayca raporlar

GÖRÜNTÜLEME

Performans tablolarını LED veya LCD panel üzerinden görüntüleyerek personelin otokontrolünü sağlar

MOBİL ERİŞİM

Şehir dışında ya da yurt dışında olsanız bile üretim bilgileri bilgisayarınızda ve akıllı telefonunuzda

00
Her Makinaya Bağlanabilir

Üretim bandındaki her makinaya, yapılan işin doğru zaman aralığında yapılıp yapılmadığını ve kaç adet iş yapıldığını sayan aynı zamanda bu verileri merkez bilgisayara aktaran bir cihaz bağlanır.

Operatör makina başına geçtiği zaman kendisi için tanımlanmış elektronik çipli kartını cihaza gösterir böylece cihaz artık hangi personel ve makina için performans ve üretim takibi yapacağını merkez bilgisayara aktarır.

Merkez bilgisayar her cihazdan gelen verileri işleyerek hem bütün üretimin hem de tek tek bütün personelin ve makinaların verimliliğini kayıt altına alır. Bu kayıtları istediğiniz zaman aralığında raporlayabilir ve çıktı alabilirsiniz. (saatlik, günlük, aylık gibi…)

Merkez bilgisayardaki performans bilgilerini ve üretim adetlerini istediğiniz noktalara yerleştirilecek LCD veya LED panel ile herkesin görmesini sağlayabilirsiniz. Bu bilgilere istediğiniz yerden internet aracığıyla ulaşabilirsiniz.

Üretim sırasında operatörün bekleme yapacağı durumlar söz konusu olduğunda (iş isteme, WC, makina arıza…) operatör cihaz üzerindeki ilgili tuşa basarak sistemin bekleme durumlarını da takip etmesini sağlar, böylece işin akış durumunu, operatörün lavaboda kalma sürelerini ya da hangi makinanın arızalandığını kolayca raporlayabilirsiniz.